► O nás

O nás

               

                UniClean s.r.o.
 so sídlom v Žiline je spoločnosťou, ktorej nosným pilierom je komplexný čistiaci servis pre výrobný a spracovateľský priemysel, výrobné haly, priemyselné objekty, prevádzky, obchodné reťazce a všetky ostatné odvetvia priemyslu.
Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2005. Postupným rastom sa spoločnosť v roku 2013 pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným zápisom do obchodného registra Okresného súdu v Žiline.

Sme stále sa rozvíjajúcou spoločnosťou so zameraním na komplexný čistiaci servis pre výrobný a spracovateľský priemysel, výrobné haly, priemyselné objekty, prevádzky, obchodné reťazce a všetky ostatné odvetvia priemyslu.
Naša spoločnosť pôsobí na celom území Slovenska a ponúka komplexný servis prác podľa vašich požiadaviek.
               
Najdôležitejšou pracovnou stratégiou spoločnosti je pracovať so špičkovými domácimi a zahraničnými technológiami, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritéria noriem, sledovať a uplatňovať pri svojej práci výsledky najnovších poznatkov v oblasti priemyselného čistenia s cieľom uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.
 
V letných mesiacoch vykonávame pre našich klientov kosenie trávnikov a celkovú údržbu zelene. V zimných mesiacoch sa staráme o odpratávanie snehu.

Pokiaľ máte zájem dozvedieť sa viac o našej činnosti, prosím, kontaktujte nás.